Vonkajšia dlažba

Záznamy: 1 - 12 zo 55
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Exteriérová dlažba - v súlade s okolitýn prostredím

Dlažba v exteriéri svojou farebnosťou, štruktúrou a predovšetkým vlastnosťami zohráva dôležitú úlohu. Vonkajšia dlažba je prevažne inšpirovaná prírodnými materiálmi, v originálnom dizajne kameňa i dreva. Novinkou sú dlažby s 2 cm hrúbkou v protišmykovom prevedení.

Gresové dlažby majú vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým sú pre exteriér najvhodnejšie. Dlažba gresová sa odporúča na terasy, balkóny, záhradné chodníčky, spevnené plochy, cestičky okolo domu, príjazdové cesty, okolo bazénov a pod. Používa sa aj na obkladanie múrikov, soklov a fasád. 

Vonkajšia dlažba má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť, je mrazuvzdorná, protišmyková a stálofarebná.

Exteriérové dlažby sú v nových kolekciách riešené komplexne. Harmonicky sa dopĺňajú s interiérovou dlažbou v dome a zapadajú aj do okolitého prostredia. Poradíme vám s výberom vhodných dlažieb, ukončujúcich tvaroviek a profilov. 

ZNAČKY: MARCA CORONA, SUPERGRES, ASTOR, EDIMAX, SANT' AGOSTINO, MARAZZI, ROCA, ALFALUX, MONOCIBEC, CENTURY

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vášho domu, bytu, alebo kúpeľne nielen v službách, ale aj v cenách.

 

 ATL. BEIGE 22,5x90 RT - exteriérová protišmyková dlažba v dizajne dreva v prevedení "strutturato" - 49,90 €/m2