Vonkajšia dlažba

Exteriérová dlažba v dizajne prírodného kameňa
Pri hrúbke 2 cm sa môže ukladať na terče, alebo do štrkového lôžka.
Rozmer 60x60, 40x120 cm

Viac informácií dlažba 1 cm hrúbka »

 

Exteriérová dlažba - v súlade s prostredím

Dlažba v exteriéri svojou farebnosťou, štruktúrou a predovšetkým vlastnosťami zohráva dôležitú úlohu. Vonkajšia dlažba je inšpirovaná prírodnými materiálmi, v originálnom dizajne kameňa, dreva. Obľúbené sú aj dlažby s 2 cm hrúbkou v protišmykovom prevedení. Gresové dlažby majú vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým sú pre exteriér najvhodnejšie. Odporúča sa na terasy, balkóny, záhradné chodníčky, spevnené plochy, cestičky okolo domu, príjazdové cesty a okolo bazénov. Používa sa tiež na obkladanie múrikov, soklov a fasád.

Vonkajšia dlažba má zvýšenú odolnosť, oteruvzdornosť, je mrazuvzdorná, protišmyková a stálofarebná. Exteriérové dlažby sú v nových kolekciách riešené komplexne. Harmonicky sa dopĺňajú s interiérovou dlažbou v dome a zapadajú aj do okolitého prostredia. Poradíme vám s výberom vhodných dlažieb, ukončujúcich tvaroviek a profilov. 

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vášho domu, bytu, alebo kúpeľne nielen v službách, ale aj v    cenách   .

Kontakt

BENEVA - kúpeľňové štúdio
Spojovacia 30
949 01 Nitra

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 9:00 - 17:00
0908 713 446
beneva@beneva.sk