Obklady do kúpeľne

 Viac informácií » 

Elegantné, minimalistické i štýlové kúpeľne

Kúpeľňové obklady umožňujú zladiť kúpeľne v jednotnom dizajne s celým priestorom domu a bytu. Prezentujeme širokú škálu obkladov vhodných do bytových, rezidenciálnych, administratívnych priestorov i hotelov. Obklady do kúpeľne, či kachličky, ako ich radi nazývame, bez nich sa nezaobíde žiadna novostavba ani renovácia kúpeľne. Aktuálne sú veľkoformátové rektifikované keramické obklady, ktoré sa ukladajú s minimálnou škárou a pôsobia kompaktne. V rubrike "kúpeľne fotogaléria" vám ponúkame inšpirácie dizajnových kúpeľní s atmosférou wellness. Každoročne v spolupráci s najlepšími dizajnérmi z oblasti keramických obkladov prinášajú talianski producenti niekoľko kompletných nových kolekcií.

Výber kolekcií z talianskych značiek - PDF na stiahnutie: Brožúra BENEVA 2017

MARBLE - Luxus, elegancia mramor,  LINEAR - Elegantný štýl a decentné detaily,  CITY - Keramika v betónovej optike, GEOMETRIC - Dizajn geometrických štruktúr,   TEXTILE - Mäkkosť textílie & sila kameniny,  HEXAGON NEW - Kontrasty rôznych štýlov a materiálov,    HEXAGON NATIVE - Čas, ktorý urobil svoje

 

Moderné kúpeľne sa vyznačujú prvotriednymi materiálmi, sú elegantné, luxusné, ale i praktické a kvalitné. Ponuka kúpeľňových obkladov je skutočne bohatá. Je len na vás, akú podobu bude mať vaša nová kúpeľňa. Našou profesionalitou vám výber obkladov do kúpeľne iste uľahčíme. Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vášho domu, bytu, alebo kúpeľne nielen v službách, ale aj v cenách.

Kontakt

BENEVA - kúpeľňové štúdio
Spojovacia 30
949 01 Nitra

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 9:00 - 17:00
0908 713 446
beneva@beneva.sk