Obklady do kúpeľne

Záznamy: 1 - 12 zo 250
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Luxusné kúpeľne pre náročných

Kúpeľňové obklady umožňujú zladiť kúpeľne v jednotnom dizajne s celým priestorom domu a bytu. Prezentujeme širokú škálu obkladov vhodných do bytových, rezidenciálnych, administratívnych priestorov i hotelov.

Obklady do kúpeľne, obkladačky či kachličky, ako ich radi nazývame, bez nich sa nezaobíde žiadna novostavba ani renovácia kúpeľne. Aktuálne sú veľkoformátové rektifikované keramické obklady, ktoré sa ukladajú s minimálnou špárou a pôsobia kompaktne.

V rubrike "kúpeľne fotogaléria" ponúkame inšpirácie dizajnových kúpeľní s atmosférou wellness. Každoročne v spolupráci s najlepšími dizajnérmi z oblasti keramických obkladov prinášajú talianski producenti niekoľko kompletných nových kolekcií. 

Moderné kúpeľne sa vyznačujú prvotriednymi materiálmi, sú praktické a príjemné. Ponuka kúpeľňových obkladov je skutočne bohatá. Je len na vás, akú podobu bude mať vaša nová kúpeľňa. Kvalitným návrhom a našou profesionalitou vám výber obkladov do kúpeľne iste uľahčíme.

ZNAČKY: MARCA CORONA, SUPERGRES, SANT' AGOSTINO, NAXOS, ROCA, MARAZZI, BRENNERO, ASTOR, EDIMAX, ALFALUX, LEA a sklenené mozaiky VITREX

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vášho domu, bytu, alebo kúpeľne nielen v službách, ale aj v cenách.