3D NÁVRHY KÚPEĽNÍ 

Návrh kúpeľne

Naše 3D návrhy kú peľní zohľadňujú všetky dôležité kritériá, vaše požiadavky na dizajn, praktickú stránku a technické možnosti. Predovšetkým vám pomôžu správne sa rozhodnúť. Navyše k objednaným obkladom získate "návod na použitie" - projekt kúpeľne, ktorý oceníte pri realizácii kúpeľne. Všetky potrebné informácie k spracovaniu 3D vizualizácie kúpeľne nájdete tu: Ceny a podklady

Fotogaléria / Vizualizácie kúpeľní »
 Malé  kúpeľne  / 3D návrhy » 

Profesionálny 3D návrh kúpeľne / Kreatívne riešenia

Akú kúpeľňu si vybrať? Zadajte nám pôdorys, vaše požiadavky a získajte kvalitný 3D návrh kúpeľne spracovaný architektom. Vizualizácia kúpeľne je vo fotorealistickej kvalite, zohľadňuje funkčnosť a všetky detaily, čím vám uľahčíme urobiť správne rozhodnutie. Navrhujeme dispozičné riešenie kúpeľní - rozmiestnenie zariaďovacích predmetov a architektonický 3D návrh kúpeľne vyhotovíme podľa nárokov a vkusu klienta.

Návrh kúpeľne a cenovú kalkuláciu prispôsobujeme na mieru. Použité materiály obkladov a dlažieb sú z nášho sortimentu. Variabilitu obkladov kreatívne využijeme a kúpeľňu vyriešime individuálnym návrhom i v súlade s vašou predstavou. Pohľad do vašej budúcej kúpeľne vám umožní vidieť, ako bude pôsobiť, či si prajete pridať dekoratívne obklady, mozaiku, alebo ubrať. V tomto štádiu sa dá ešte ľahko zmeniť dizajn kúpeľne.

V prípade záujmu o kúpu navrhnutých obkladov a dlažby, vám k nim dodáme  projekt kúpeľne , ktorý pomôže predísť zbytočným problémom pri montáži. Sú to užitočné podklady pre stavebnú prípravu, inštalatéra a obkladača. Záleží nám, aby sa vám vysnívaná kúpeľňa páčila aj po jej zrealizovaní.