Keramická dlažba & Interiér

Interiérová dlažba má svoje prednosti, je nielen krásna a kvalitná, ale aj mimoriadne praktická. Minimalistický štýl charakteristický aj pre dlažby je v modernom interiéri preferovaným riešením. Interiér sa aj vďaka dlažbe stáva zaujímavý súhrou materiálov, kontrastných textúr, tvarov a rozmerov. Do povrchových úprav dlažby sa prenáša tradičný dizajn kameňa, prírodné materiály, kovové odlesky i trblietavé prvky. Moderné dlažby sú matné, vo vysokom lesku, satinované, pololesklé, prehladené, jemne reliéfne s nepravidelným povrchom alebo okrajom.

Obľúbená je dlažba v imitácii dreva a mramoru. Zamerali sme sa na dlažby v dokonalom dizajne a v rektifikovanom prevedení. K dispozícii je celá škála rozmerov od 30x60, 60x60, 60x120, 75x75, 75x150 až po 120x120 cm, ktoré sú v klasickej hrúbke 10 mm, pre dizajn dreva sú atraktívne rozmery 15x100, 20x120, 30x120, 20x180 cm. V interiéri si našla svoje miesto aj dlažba a obklady inšpirované dizajnom textilu, kobercov a tapety.   Keramické dlažby   sú vhodné nielen do kúpeľne, ale i do kuchyne, obývačky, chodby a haly. Dlaždice do kuchyne majú aj u nás dlhoročnú tradíciu.

Gresová dlažba je pre interiér najlepšou voľbou pre jej odolnosť a hlavne pri podlahovom vykurovaní pre jej akumulačnú schopnosť. Inovatívne technológie a dlhoročné skúsenosti s výrobou glazovaných a neglazovaných keramických a gresových dlažieb zabezpečili producentom, našim obchodným partnerom, popredné miesto medzi talianskymi spoločnosťami. Ponúkame moderné gresové dlažby, trendové, veľkoformátové, rektifikované, štýlové i tradičné talianske keramické dlažby s cieľom vytvoriť jedinečný priestor, ktorý je odrazom vašej osobnosti.

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vášho domu, bytu. Navšívte naše kúpeľňové štúdio v Nitre.